KONSULTACJE SPOŁECZNE

Informujemy, że dnia 18.04.18 r. odbędą się konsultacje z mieszkańcami dzielnicy Ursus dotyczące zmiany organizacji ruchu na ul. Aleksandra Prystora – odcinek od ul. Sławoja-Składkowskiego do ul. Ryżowej. Projekt zmiany stałej organizacji ruchu przewiduje m.in.:

  • Wyznaczenie interaktywnego, specjalnie oznakowanego przejścia dla pieszych połączonego z przystankiem autobusowym po stronie południowej ul. Aleksandra Prystora, który przejmie funkcje peronu autobusowego, wraz odgrodzeniem jego terenu słupkami – co umożliwi bezpieczne przejście pieszych na peron autobusowy, jak również na chodnik po stronie północnej ulicy przeznaczony wyłącznie do ruchu pieszego;

   ·   Wydzielenie na stałe oznakowaniem poziomym 26 ogólnodostępnych miejsc postojowych dla pojazdów na chodniku po stronie południowej, z pozostawieniem ok. 0,5 m w szerokości chodnika.

Pełna dokumentacja dostępna jest na stronie Urzędu Miasta:

http://konsultacje.um.warszawa.pl/konsultacja/jaka-organizacja-ruchu-na-ul-aleksandra-prystora

Uwagi i opinie można także przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.